O firmie

Home / O firmie

Our Team
 
Naszą misją jest dążenie do najlepszej prezentacji Twojej marki.

Neon Light – poznajmy się

Firma „NEON-LIGHT” to innowacyjne przedsiębiorstwo średniej wielkości z siedzibą w Zaborze, koło Zielonej Góry. Jesteśmy niezawodnym i kompetentnym partnerem w kreowaniu różnych form Państwa reklamy, a w szczególności reklamy świetlnej.

 

Nasze główne produkty to: litery przestrzenne podświetlane i niepodświetlane, kasetony, pylony, totemy, oraz wszelkie formy, które można wykonać z plexi, pcv, aluminium i stali.

 

Doradzamy, planujemy, projektujemy, produkujemy, montujemy i prowadzimy serwis. Wszystkie te usługi oferowane są w naszym przedsiębiorstwie, co jest gwarancją powstania produktu najwyższej jakości w krótkim czasie w korzystnych cenach.

 

Zatrudnieni u nas fachowcy reprezentują wiele branż rzemieślniczych i są doświadczonymi pracownikami, którzy gwarantują perfekcyjne wykonanie każdego produktu.

 

Założyciele firmy zdobyli wieloletnie doświadczenie i praktykę zawodową za granicami kraju pracując w firmach o podobnym profilu produkcyjnym. Dzięki temu dysponujemy szeroką wiedzą na temat branży reklamowej w Niemczech oraz doskonale znamy wymagania jakościowe stawiane produktom reklamowym na rynkach zachodnich.

 

Do naszego kręgu odbiorców należą sieci sklepów, przedsiębiorstwa przemysłowe, banki, stacje benzynowe, kina, duże centra sprzedaży oraz odbiorcy indywidualni.


Warunki współpracy

Informacje dotyczące zamówienia, płatności, terminy realizacje, reklamacje. Plik PDF do pobrania tutaj.

Technika

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do produkcji reklam. Podstawowe z nich to:

  • plazma sterowana komputerowo do cięcia blach o dowolnych kształtach (stół 3 x 2 m)
  • laser sterowany komputerowo do cięcia plexi o dowolnych kształtach (stół 3 x 2 m)
  • frezarka sterowana komputerowo do frezowania plexi o dowolnych kształtach (stół 3 x 2 m)
  • komputerowa zaginarka do blachy o szerokości gięcia 4 m
  • kabina lakiernicza
  • gilotyna do cięcia blachy o szerkości cięcia 4 m
  • ploter do cięcia foli ozdobnej o szerokości 1,24 m
  • maszyny do obróbki cieplnej plexi (tłoczenie i gięcie)
  • maszyny do obróbki metali kolorowych i stali (piły, spawarki, tokarki, frezarki, giętarki, zgrzewarki)
  • maszyny do obróbki plexi (piły, szlifierki, polerki)
Our Team


Najwyższa jakość

Sprawą priorytetową jest dla nas zachowanie najwyższych standardów jakościowych, a co za tym idzie zadowolenia klientów. Stale monitorujemy poszczególne etapy procesu technologicznego oraz jakość komponentów, z których wykonujemy nasze produkty. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów pochodzących od renomowanych dostawców, potwierdzonych certyfikatami jakości. Dysponujemy sprawdzoną bazą logistyczną, dzięki której zamówione produkty trafią do Państwa w wyznaczonym terminie. Dzięki współpracy z biurem architektonicznym nasze wyroby są bezpieczne oraz spełniają najsurowsze normy budowlane. Końcowym etapem realizowanego projektu jest montaż.

Nasze profesjonalne ekipy montażystów dzięki swojemu doświadczeniu są w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, a duża wysokość, trudne warunki czy brak właściwej infrastruktury nie stanowią dla nas przeszkód.

Dzięki zachowaniu tak wysokiej jakości na każdym etapie realizacji zaufało nam już wielu klientów z całej Europy, a ich zadowolenie oraz stała współpraca przy kolejnych projektach jest najlepszym dowodem na to, że jesteśmy solidnym partnerem.